O nas

Nasza działalność związana z prowadzeniem przedszkoli ma już dziesięcioletnią tradycję. Na dzień dzisiejszy jesteśmy dumni z możliwości udostępnienia do korzystania z usług na wysokim poziomie przez naszych Podopiecznych zarówno w przedszkolach publicznych, jak i niepublicznych.  

Zapewniamy wysoki poziom nauki oraz zabawy w bardzo dobrych warunkach lokalowych i przede wszystkim rodzinną i cudowną atmosferę oraz pełną pasji i życzliwości Kadrę. Mając tak duże doświadczenie w pracy z dziećmi, możemy śmiało zaprosić Twoje Dziecko do jednej z naszych grup, którą prowadzą pełne pasji, zaangażowania i empatii Ciocie.  

Nasze najnowsze Przedszkole, działające od września 2021 roku, jest położone w spokojnej i ładnej okolicy przy Republiki Korczakowskiej 3. Atutami naszej lokalizacji są między innymi: cisza, bezpieczna odległość od ruchliwych ulic, widok z okien na tereny zielone oraz własny plac zabaw znajdujący się nieopodal Przedszkola. 

Istnieje możliwość zaparkowania samochodu bezpośrednio przy Przedszkolu na ogólnodostępnym, bezpłatnym parkingu.

Przedszkole jest otwarte przez cały rok w godzinach od 7.00 do 17.30 od poniedziałku do piątku.

W wakacje (w lipcu i sierpniu) od godziny 7.00 do 17.00. Przyjmujemy również zapisy Dzieci na sam okres wakacyjny, pod warunkiem, że dysponujemy wolnymi miejscami. 

Zapraszamy Dzieci od 2,5 do 6 roku życia.

W naszym Przedszkolu prowadzimy dwie grupy podzielone wiekowo. 

Nasze Ciocie są nastawione na indywidualny kontakt z każdym Dzieckiem, uwzględniając jego osobiste potrzeby. W każdej z grup pracują trzy osoby.