Rekrutacja

Rekrutacja na rok szkolny 2024/2025 prowadzona będzie w dniach od 1 marca do 29 marca 2024 roku. Dokumenty rekrutacyjne oraz szczegółowe informacje dotyczące rekrutacji dostępne są na naszej stronie (zakładka: dokumenty). Wniosek wraz z pozostałymi dokumentami należy wypełnić i osobiście w wyznaczonych godzinach dostarczyć do Przedszkola.

W trakcie roku szkolnego, rekrutacja odbywa się w sposób ciągły, pod warunkiem posiadania wolnych miejsc.

W wyjątkowych sytuacjach istnieje możliwość zapisania dziecka na miesiące wakacyjne.

Zapraszamy do indywidualnego odwiedzania naszego Przedszkola. W celu umówienia spotkania, prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy.

Aby zapisać dziecko do przedszkola, należy wypełnić oraz podpisać umowę, której wzór można otrzymać drogą mailową.