O naszym przedszkolu

Przedszkole jest położone w spokojnej i ładnej okolicy przy Republiki Korczakowskiej 3. Atutami naszej lokalizacji są między innymi: cisza, bezpieczna odległość od ruchliwych ulic oraz sporych rozmiarów zielony plac znajdujący się tuż przy naszym Przedszkolu.

Przedszkole jest otwarte przez cały rok w godzinach od 7.00 do 18.00 od poniedziałku do piątku.

W wakacje (w lipcu i sierpniu) od godziny 7.00 do 17.00. Istnieje możliwość zapisania Dzieci na sam okres wakacyjny.

Zapraszamy Dzieci od 2,5 do 6 roku życia.

W naszym Przedszkolu prowadzimy dwie grupy, które są podzielone wiekowo. Oferujemy Państwu profesjonalną opiekę oraz edukację Dzieci w wieku przedszkolnym w atmosferze życzliwości, ciepła i akceptacji.

Nasze Panie Nauczycielki (Ciocie) są nastawione na indywidualny kontakt z każdym Dzieckiem, uwzględniając jego osobiste potrzeby. W każdej z grup pracują trzy Ciocie jednocześnie.